Informace k organizaci kroužků ve 2. pololetí

Volnočasové aktivity v rámci družiny budou pokračovat ve stejném režimu. Učitelé a lektoři Vám zašlou informace k platbě na 2. pololetí. Cena Přípravky tanečního sportu za leden až červen 1.900 Kč. Externí organizace potřebují potvrdit, že Vaše dítě bude pokračovat nebo je třeba znovu vyplnit přihlášku. Informace najdete na jejich webových stránkách.
Přihlášky na kroužek Kutilská dílna, Malý kuchtík a Hollywood club jsou k dispozici ve družině.
Miniházená a atletika pokračují v zimním režimu dojíždění do Sportcentra Hostivice, v dubnu zahájíme tréninky opět venku.
Atletika HESU otevřela přihlášky na 2. pololetí. Nově navíc nabízí možnost dohlásit se až od dubna pro zájemce, kteří by chtěli atletiku vyzkoušet na kratší dobu ke konci letošního školního roku.