Důležité informace pro rodiče budoucích prvňáků

Schůzka pro rodiče všech budoucích prvňáků proběhne ve středu 26. 6. 2019 od 18 hodin na pracovišti MŠ U Rybníčku, Hevlínská 500/2

Během setkání se dozvíte všechny potřebné informace k nástupu Vašeho dítěte do školy. Prosíme rodiče o vyplnění dotazníku – požadavky k umístění dítěte do třídy a doručení vyplněného formuláře učitelkám MŠ nebo emailem do 17.6.

Před touto schůzkou pro vás organizujeme programy věnované zaměření dvou 1. tříd:
1) Sportovní odpoledne se Zuzanou Hejnovou pro zájemce o atletiku – středa 19.6. od 14 hod v ZŠ Nedašovská 328 a na hřišti FC Zličín, program odpoledne zde
2) Prezentace tanečního sportu a  jeho přínosu ve výchově a vzdělávání dětí – středa 26.6. od 17 hodin v budově MŠ U Rybníčku, Hevlínská 500/2.