Dopolední nadstandardní činnosti

Solná jeskyně

Solnou jeskyni navštěvujeme v podzimních měsících. V solné jeskyni si děti hrají se solí, mají zde k dispozici hračky na pískoviště. Doporučuje se navštívit solnou jeskyni minimálně 10x, aby byly zajištěny léčebné účinky.

Cena každé jedné návštěvy je 35 Kč/ dítě

Golf

Výuka golfu probíhá po celý školní rok. Střídavě na Golfovém hřišti Motol, umělém hřišti na Zličíně a přes zimu v prostorách mateřské školy.

Ze začátku děti trénují za pomoci sad Snag golfu, poté přechází na klasické golfové vybavení.

Děti jsou po celou dobu výuky pod dohledem kvalifikovaných trenérů Golfového hřiště Motol. Pro zajištění bezpečnosti je stanoven limit max. 7 dětí na jednoho trenéra. Veškeré golfové vybavení dětem zapůjčí trenéři.

Lekce probíhají j1x za 14 dní s délkou trvání 60 minut.

Cena výuky golfu za šk. rok se pohybuje kolem 2.500 Kč/dítě

Lední bruslení

Výuka ledního bruslení probíhá na zimním stadionu Bronzová (stanice metra Luka) od ledna do března pod dohledem kvalifikovaných trenérů z Veřejné Sportovní Akademi z. s. (VSA).

Bruslení probíhá formou hry, soutěží. Děti mají na stadionu dispozici šatnu a pomůcky k učení bruslení – hrazdičky na led. Děti jsou podle svých dovedností rozdělené na začátečníky a pokročilé.

V rámci bezpečnosti musí mít děti helmu na hlavu, silné nepromokavé rukavice (lyžařské), a šálu nebo nákrčník. Dětem je nutné pořídit brusle (bez zoubků). Ideální jsou brusle 2 v 1 (dá se vyměnit nůž za kolečka).

Výuka bruslení probíhá 1x týdně po dobu 60 minut. Zpravidla bývá 10 lekcí.

Díky grantům Prahy 5 je celková cena (trenéři + nájem ledové plochy) 500 Kč/dítě

In–line bruslení

Po skončení výuky na ledě, navazuje in-line bruslením na betonovém hřišti u školky opět pod dohledem kvalifikovaných trenérů z Veřejné Sportovní Akademie z. s. (VSA). Výhodou je, že se dětem věnují stejní trenéři jako při bruslení na ledě.

Povinnou výbavou je helma na hlavu, chrániče kolen, loktů a dlaní. Pro děti je nutné pořídit kolečkové brusle.

Výuka in- line bruslení probíhá 1x týdně po dobu 60 minut. Zpravidla 8 lekcí.

Cena je 800 Kč/dítě